Geoblog.pl    atomek    Podróże    Azjo wracamy - kryptonim MiT    more nights in Bangkok

more nights in Bangkok

Tajlandia, Bangkok

pokrecimy siętu trochę i chyba po okolicach.
Zaboaczymy na czym stoimy,
Uzupełnimy poziom Pad Thaia w organizmach.

Już tęsknie za tym rześkim powietrzem. Dopiero co na skiturach byłym (najlepszy sezon w ostatnich latach) i tak nagle przerwany ;)
Może na majowy weekend w Tatry?

ale póki co shake i noodle i...

Zatrzymalismy sie w Merry v GH tym razem 2-ka kosztuje 240B.
Z lotniska transferowalismy sie City line za 45B do Phaya Thai (express line potanial z 150 na 90B) i potem busem 59 do Khao San, no prawie...bo dzis jest "dzien prawdy". czerwoni rozbili obozowisko przez pomniku demokracji i miasto w tym momencie jest nieprzejezdne. taki duzy festym z wydzwiekiem polityczno-ideologicznym.
Na straganach wszystko w kolorach czewonym od dzieciecych koszulek po czapki z gwiazdu, Che rzadzi..

wieczorem wrocilismy pod pomnik demokracji. chcialem sie pokreci, zaczerpnac informacji i pogadac z lokalsami ale laatwe to nie bylo. ludzie na wiecu to glownie +40, ze swieca szukac mlodszych. po kilku podejsciach poddalem sie. zapytalem wujka gugla.

m.in.

a my walczymy z cieplem ale chyba nie jest tak zle. gorzej ze spaniem. jutro wczesnie rano do ambasady Birmy musimy jechac wiec raczej nie pospimy.

zobaczymy co jutro nam powiedza.i co dalej z naszym wajzdem.

==
stronka komunikacji miejskiej w Bangkoku:

Adik
Adik - 2013-04-11 10:15
nie ma fotek to nie zagladam :)

Zasoby: 74 wpisy74 65 komentarzy65 1193 zdjęcia1193 0 plików multimedialnych0

13.08.2013 - 24.08.2013